top of page

1992 yılında kurulan Serteks Tekstil Makinaları ve Tekstil Terbiye Makinalarının

tüm yedek parçalarının imalatı ile girdiği sektörde, 1996 yılından itibaren Sonsuz Keçeli Non-Stop Tüp Kumaş Ütü Makinası ile makina imalatına başlamıştır. Daha sonra sırasıyla Tüp Kumaş Yaş Açma Makinası, Tüp Kumaş Ters Çevirme Makinası ve 1998 yılında da PLC sistem Tüp Kumaş Sanfor Makinası imalatına başlamıştır. 2000 yılında da devrim niteliğinde bir adım atarak Örme Kumaşlar için Zincirli Açık En Sanfor Makinası imalatına başlamıştır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Başlıca SERTEKS'in imal ettiği ürünler, Örme Kumaşlar İçin Tüp Sanfor Makinesi, Örme Kumaşlar İçin Zincirli Açık En Sanfor Makinesi, Örme Kumaşlar İçin Açık En Sanfor Makinesi, Örme Kumaşlar İçin Blanketli ve Zincirli Açık En Sanfor Makinesi, Tüp ve Açık En Nem Ölçerli Nerlendirme Makinesi. Adı geçen makinelerin yurt içinde bir çok firmaya satışı gerçekleşmiştir. Ayrıca SERTEKS Tekstil Makinaları dünyanın bir çok ülkesine makina ihracatı yapmaktadır.

ISO 9001 uygulamalı bir firma olan SERTEKS, ayrıca KOSGEB ve TUBİTAK ile Ar&Ge'ye yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Firmamız, yurtiçi ve yurtdışı üretimleri ile "SERTEKS" ismini bir marka olarak kabul ettirmiş, teknolojiyi en iyi şekilde takip edip, sistemlerindeki sorunsuz uygulamaları sayesinde ürünlerini en üst noktalarla kullanıma sunmuştur.

SERTEKS üretim dışında, teknik büro ve Ar&Ge ürün tasarımının geliştirilmesi, projelendirilmesi, seri üretimi ve özel üretim konularında bünyesinde hizmet vermektedir. Sistemin sürekliliği ve kalitenin devamlılığı, üretilen ürünlerin hatasız ve belirtilen özellikleri tamamıyla desteklenmesi ile kendini göstermiştir.

"en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz"

SERTEKS TEKSTİL MAKİNALARI SAN. LTD. ŞTİ.

İkitelli Organize Sanayi Mahallesi, Eski Turgut Özal Caddesi,  No: 29/A  PK 34306

Başakşehir, İstanbul / TÜRKİYE

T. 0212 549 43 93 | 0212 549 73 09 | 0212 549 74 36

serteksmakina@serteksmakina.com

AKARCA
AKBAS
ALTINBASAK
ANATEKS
ARAS
BABACAN
BERZEG
BILACLILAR
BO
CAGLAYAN
CALIK
CANLAR
DENBOY
ECESOY
FISTIK
GOKCAG
GULCEK
GUNKAR
GUVENC
HAMBOYA
IHYA
INTEKS
KURUOGLU
KUTSAL
MDO
ME-AS
MEGASAN
MIGIBOY
NUR
PALBEN
ROTER
SEKER
SELCUK
SLN
SUPERBOY
TUBAS
UNTEKS
YILKA

© 2016 Tüm hakları Serteks Tekstil Makinaları San. Ltd. Şti'ye aittir.

bottom of page